Program kursu

Opracowany jest w ten sposób, aby uzyskać jak najlepsze efekty w krótkim czasie. Co najważniejsze, jest dostosowywany na bieżąco do aktualnej grupy.
i aktualizowany w zależności od zmieniających się trendów.

Disco fox 2na1 3K Kursy Tańca Rzeszów

Disco Fox (popularnie 2 na 1)

Idealny do zabawy w parze. Nauczymy Was go tańczyć i gwarantujemy, że będziecie się dobrze bawili na większości imprez. Jest prosty do nauki, łatwy do opanowania i ma możliwości pokazania kreatywności w prowadzeniu partnerki. Tego tańca będzie najwięcej na zajęciach.

walc wiedeński 3K Kursy Tańca Rzeszów

Walczyk (Walc Wiedeński)

Trudność w zatańczeniu tego tańca jest przereklamowana. Pokażemy Ci jak można wykorzystać ten taniec aby oczarować widownię i współpartnera. Nauczycie się podstaw oraz kilku innych przydatncyh figur. Będziecie "walcować" do samego rana.

walc angielski 3K Kursy Tańca Rzeszów

Walc angielski

Zatańcz na spokojnie i z gracją. Poczuj elegację i wykwintność. To nie są zwykłe unoszenia i opadania. To czysta przyjemność.

jive rock&roll 3K Kursy Tańca Rzeszów

Jive & rock 'n' roll

Poskaczemy? Oj tak... zabawa i uśmiech na całej twarzy. Nie widzieliśmy jeszcze par, które by się nie śmiały podczas tego tańca. Sama energia. A na koniec butelka wody aby uzupełnić płyny.

Polka 3K Kursy Tańca Rzeszów

Polka

Polka zawsze się przydaje. Szczególnie jak orkiestra chce, żeby już goście wrócili do stołów. Na dodatek nie dość, że można przy tym dobrze zakręcić partnerką, to i siebie też można nieźle zakręcić.

Formularz kontaktowy

Telefon

+48 500 049 742