Subskrypcja

Chcesz otrzymywać wiadomości o nowych kursach? Zapisz się! 
 
 Zapraszamy Państwa do wyrażenia swojej opinii na temat zajęć.
Zaznaczamy, iż zamieszczamy komentarze tylko ZWERYFIKOWANE (czyli podany numer telefonu oraz email musi być w naszej bazie).
Same dane kontaktowane nie zostają wyświetlane innym osobom.
 
 
 
 

Komentarze  

 
#74 Kamil 2019-06-28 06:13
Kurs bardzo przydatny dla początkujących, miła atmosfera, program i tłumaczenie figur i kroków odpowiedni do poziomu uczestników.
Dziękujemy że mogliśmy w nim uczestniczyć.
 
 
#73 Agustin Egurrola 2018-04-11 12:24
Witam,

Jesteśmy bardzo zadowoleni z kursu tańca towarzyskiego, dziękujemy za miło spędzony czas. Wg mnie trochę za dużo teoretycznych aspektów się pojawiło, trzeba by nosić ze sobą zeszyt żeby to wszystko spisać( no i te pytania na początku każdych zajęć, na które i tak nikt nie odpowiadał, albo bał się cokolwiek powiedzieć :D ale poza tym mega. Wycisk, poty i wymagająca instruktora, na którą mówiliśmy między sobą "tyran" dała radę(oczywiście bez żadnych negatywnych rzeczy, instruktor był po prostu bardzo wymagający, ale to chyba dobrze). W maju mamy wesele znajomych to będzie okazja żeby pokazać czego się nauczyliśmy :)
 
 
#72 Ola i Łukasz 2017-08-09 07:29
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z kursu. Poznaliśmy podstawowe kroki, a taniec sprawia nam wiele radości. Świetna atmosfera na zajęciach, cierpliwość i profesjonalizm trenera to największe atuty kursu. Bardzo dziękujemy instruktorowi za poświęcony czas i piękną choreografię pierwszego tańca - goście byli pod wrażeniem :) Zdecydowanie i z czystym sumieniem będziemy polecać kurs znajomym parom!
 
 
#71 Małgorzata 2017-03-30 20:25
Jesteśmy bardzo zadowoleni z kursu. Miła atmosfera na zajęciach, i co najważniejsze nauczyliśmy się tańczyć. Polecam wszystkim
 
 
#70 Mateusz 2017-03-16 21:56
Kurs bardzo fajny, przydatny i przystepny dla wszystkich! Niestety wielkim minusem jest fakt, ze nie doczekalem sie terminu odrabiania zajec, mimo ze postepowalem jak mi zalecano, a takze dopytywalem osobiscie i telefonicznie, dlaczego nie dostalem informacji kiedy mozna odrobic zajecia. Mimo zapewnien organizatora - 4 lekcje przepadly...
Drobna uwaga jest tez do instruktorow prowadzacych zajecia - mianowicie mogliby zwracac sie per 'ty' do uczestnikow. Stosowanie 'pani/pan' faktycznie wprowadza troche sztywna atmosfere.
Mimo wszystko polecilem juz znajomym ten kurs :)


Odpowiedź: Sytuacja z odrobieniem zajęć nie powinna mieć miejsca. Dzisiaj jeszcze będę się kontaktował w tej sprawie.
Jeżeli chodzi o drugą sprawę: Domyślnie zwracamy się do uczestników per Pani/Pan. A jeżeli ktoś sobie życzy, może sam zaproponować formę per "Ty".
 
 
#69 Wioleta 2016-09-28 16:14
Jestem z mężem bardzo zadowolona z kursu, bardzo fajna atmosfera na zajęciach dzięki bardzo sympatycznemu prowadzącemu zajęcia instruktorowi. Szczerze polecam :)
 
 
#68 Dominika 2016-08-05 12:14
Szczerze polecamy! Nauczyliśmy się tańczyć 2na1 na czym nam najbardziej zależało. Atmosfera mega pozytywna i Pan Instruktor bardzo cierpliwy :)
 
 
#67 Joanna i Piotr 2016-06-07 09:43
Bardzo dziękujemy za profesjonalne przygotowanie przez pana Bartka choreografii do pierwszego tańca! Cza-cza zrobiła furorę na weselu i zebraliśmy gromkie brawa! Możemy z czystym sumieniem polecić tę szkołę tańca wszystkim parom, które chciałyby podszkolić swoje umiejętności taneczne i zabłysnąć na parkiecie.
 
 
#66 Aneta 2016-02-13 20:40
EKSTRA!
Wraz z narzeczonym jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni z tego kursu. Sposób podejścia do niedoświadczony ch tancerzy oraz przekazywanie wiedzy na właściwym poziomie.Pełen profesjonalizm. Nauczyliśmy się wszystkich założonych tańców. Dużo czasu poświeciliśmy 2na1 dzięki czemu nie możemy się doczekać aby wykorzystać w praktyce poznane figury :) Dużym autem było to, że na początku każdych zajęć powtarzaliśmy wszystko co było do tej pory, dzięki czemu utrwalaliśmy kroki. Dziękujemy i szczerze polecamy :)
 
 
#65 Konrad i Basia 2016-02-07 21:55
Bardzo polecamy kurs. Bardzo dobra nauka tańca na wesele i nie tylko. Świetni prowadzący, miła atmosfera i dobra cena.
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież